در استراتژی خروج، سیگنال های سهمتو تگ مدت اعتبار نداشت چه کنیم؟

سلام
الان سیگنال های سهمتو بر اساس 14 روز معمولا بسته میشن که باعث میشه بازدهی تریدرها درست محاسبه نشه.
پیشنهاد من برای مدت اعتبار هر سیگنال بر اساس تایم فریم و میزان حد سودی که تریدر گفته به این شکل هست:
سیگنال بدون حد سود و تایم فریم= حد سود زیر 25 درصد باشد= یک ماه
حد سود بین 25 تا 50 درصد باشه = سه ماهه
حد سود بین 50 درصد تا 100 درصد = 6 ماهه
100 درصد به بالا : 1 ساله
اگر سیگنال حد سود نداشت ولی تایم فریم داشت : تایم فریم 5 الی 1 ساعته = 1 هفته
4 ساعته و یک روزه = یک ماه
اگر تایم فریم هفتگی باشه میشه = مدت اعتبار 6 ماه
اگر ماهانه بود : یکسال

@hamidrexa
@ahmad

یک مجموعه قوانینی گذاشته بودیم که بر اساس اونها تصمیم بگیره. اینها کفایت نمیکنه این قوانین و باید چیز اضافه بذاریم؟

چیزی که من فهمیدم رو در این جدول اوردم. حالت هایی که ؟ هست رو از حرفت متوجه نشدم چی کار کنیم:

image

پیشنهاد من این است:

حدسود / تایم فریم زیر 4ساعت 4ساعت و یک روز هفتگی ماهانه و بیشتر NULL
۰ تا ۲۵٪ یک هفته 2 هفته یک ماه 6 ماه یک ماه
۲۵٪ تا ۵۰ درصد 2 هفته یک ماه 3 ماه 6 ماه 3 ماه
۵۰٪ تا ۱۰۰٪ یک ماه یک ماه 6 ماه 1 ساله 6 ماه
بیشتر از ۱۰۰٪ یک ماه یک ماه 6 ماه 1 ساله 1 ساله
NULL 2 هفته یک ماه 6 ماه 1 ساله اگر تگ بنیادی داشت 3 ماهه و اگه نداشت یا تکنیکال داشت یک ماه

اون قوانین کوش ؟ کجا داک شده.

قوانین سیگنال ولیدیشن که گذاشته بودیم. دقیق یادم نیست آخرین نسخه کجا بود ولی داخل داک تکنیکال نوشته بودیم.
شاید این بخش: Technical Docs (Deprecated) - Google Docs

نه این نیست. مسئله جدید تر مون بود.

به نظرم این چیزی که نوشتی میتونه برای ارز دیجیتال در نظر گرفته بشه ولی برای بورس کارایی نداره. البته برای ارز دیجیتالم خیلی کم پیش میاد که مثلا بیت کوین دو هفته ای سود 100 درصدی بده لذا من میگم بازدهی بالای 50 درصد سه ماه زمان میخواد.
مثلا برای بورس وقتی یک ماه برای بازدهی 100 درصد زمان میدی یعنی 20 روز از 24 روزی که بازار باز هست نمادی که تریدر معرفی کرده باید صف خرید باشه.
من روی 50 تا 100 درصد به نظرم برای اینکه یکم واقع بینانه تر بشه حداقل مدت رو برای تایم فریم زیر 4 و 4 ساعته و یک روز ، یک ماه در نظر بگیریم

من فقط حالت هایی که شما درنظر نگرفته بودی رو پر کردم.
حالا با توجه به صحبتت اصلاح کردم ببین اوکیه؟

به نظرم الان منطقی تر شده و خوبه

چیزی که من فهمیدم اینه که مدت اعتبار سیگنال قبلا بر اساس تایم فریم بود الان میگید که حد سود رو هم در نظر بگیریم و با استفاده از ترکیب حدسود و تایم فریم مدت اعتبار رو مشخص کنیم؟

یه صحبتی هم با حمید داشتیم که این مدت اعتبار محاسبه شده رو هم به کاربر توی سایت نشون بدیم.
در حال حاضر فقط اونایی نشون داده میشه که توسط تگر، تگ خورده باشد.
بقیه هم با این مورد موافق هستید ؟ @masoud @ahmad

این مدل فعلی که یه ضریبی ضرب در تایم فریم می‌شد رو کلا میخوایم بذاریم کنار ؟
یعنی حتی برای حالت حد سود null هم نمیخواید از این مدل استفاده بکنید ؟
@hamidrexa @masoud

به نظرم حالا که من دارم اینا رو تغییر میدم یه جدول برای تخمین حد سود بدید برای اون سیگنال هایی که حد سود ندارن بر اساس مدت اعتبار سیگنال و ریسک تریدر که اونم اصلاح کنیم.
چون مدل فعلی حد سود خیلی مشکل داره.
@hamidrexa @masoud

یعنی میخوای به یوزر نشون بدی که ما این سیگنال رو چند هفته ولید نگه میداریم؟

همینی که به یوزر نشون میدی برای مدت اعتبار وقتی تگر تگ مدت اعتبار میزنه

1 پسندیده

سید این مورد رو قبل از اینکه شما برید سفر باهم صحبت کردیم قرار شد قبل از سفر انجام بشه. نشون به نشونی که گفتی 4 ساعت کار داره و من اینو میرسونم و بعد میرم . الان در چه مرحله ای؟
@AliTaba

هنوز شروع نکردم
باگ های سیستم زیاده.

اون موقع باگی نبود سید جان. ما اون روز که صحبت کردیم من پرسیدم کاری داری گفتی نه . قرار بود روی جدا کردن پیام های سبدگردان ها وقت بزاریم. با صحبت به این رسیدیم که اولویت این
به مراتب بالاتره. الانم اول عکسهای تریدینگ ویو اولویت داره بعد این. لطفا اگر کار با اولویت بالاتری داری یه مشورتی با بقیه بکن بعد اقدام کن . دستت درد نکنه

نمیدونم دقیقا اون روز چی شد
ولی کارهایی که تا امروز کردم باگ فورس بوده
اولویت همه هم با بقیه چک شده.

1 پسندیده