پیاده سازی لاگین برای کاربران روی پروژه جدید فرانت

در پیاده سازی صفحه لاگین به Language کاربران توجه شود. کاربران را با زبان خودشان ثبت نام کنیم. به صورت پیش فرض زبان کاربران فارسی انتخاب شود.
در حال حاضر دو نحوه ورود با ثبت نام وجود دارد:

1. اطلاعات شخصی 2. گوگل
    در نحوه اول برای کاربران ایرانی شماره ثبت نام و ورود با شماره همراه و OTP باشد و برای کاربران خارجی از ایمیل بجای شماره همراه استفاده شود.
  2. در ثبت نام/ ورود با گوگل، کاربر با زبان ثبت نام/ ورود شود.

@ehsaneona

لاگین جدید آماده بهره برداری است.

1 پسندیده

سلام و عید مبارک!. من تست کردم و دو تا مشکل داشتم.

1. برای تلفن همراه وقتی اشتباه وارد میشه باید متن بهتری به کاربر نشان بدیم. من شمارم به صورت +98 ذخیره شده و همون رو زدم. مثلا بهتر بود بهم میگفت شماره همراه اشتباه هست و یک راهنمایی میکرد که شماره تلفن همراه با 09 آغاز میشود.

2. برای ورود با رمز پیامکی هم از سمت راست به چپ عدد را وارد میکرد که مشکل نمایش بود. مثلا کد من 6361 بود که در زمان وارد کرن به صورت 1636 دیدم.

1 پسندیده

کاری برای این بخش مانده که باید انجام بشه؟ لطفا مشخص کنید که انجام بشه و بریم روی پروداکشن
@hamidrexa

من بررسی کردم، مشکلی ندیدم اگر هست اعلام کنین حل کنم، اگرم نیست که آپدیت کنیم روی دامنه اصلی

بابت لاگین در حالت خارجی هم، من تقریبا آماده هستم، بک اندش آماده بشه میتونم شروعش کنم.

قابل کلیک نبودن اعداد
image

کد مجدد بعدش پاک بشود:
همچنین اگر 2 دقیقه گذشته بود متن “جهت ورود لطفا مد 4 رقمی …” رو بجاش بنویس: “کد ارسال شده منقضی شده است. لطفا کد جدید دریافت کنید.” , فیلدهای شماره کد غیرفعال باشند و کنار دکمه دریافت مجدد کد آیکون باشد.
image

نباید اتوکامپیلت داشته باشه
image

بعد از اتمام ثبت نام یک تبریک به کاربر بگیم با یک انیمیشن

همه ی جمله ها باید در آخرش نقطه . داشته باشد. در متن خطا ها هم نقطه بذار.
image

مشکلات لاگین جدید :
از پروفایل خارج میشی به لاگین قبلی برمیگرده
روی ورود و ثبت نام صفحه اول و خرید اشتراک بخش پلن هدیه کلیک میکنی به لاگین قدیم میره

@ehsaneona
@Mosad

برخی باگهای مشاهده شده:

• صفحه سیگنال لینکها به لاگین قدیم میرود

• صفحه خرید اشتراک پلن هدیه به صفحه قدیم میرود

• دکمه پرداخت در صفحه خرید اشتراک وقتی لاگین نباشیم به لاگین جدید میرود

• ثبت نام سریع در پایین صفحه اول به لینک قدیم میرود

• از صفحه قوانین و مقررات ثبت نام سریع بع قدیم میرود

این موارد همگی اصلاح شدند
@ahmad
@masoud

1 پسندیده